Бостън победи гостуващия Кливланд със 103:100 точки в среща от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Домакините водеха с 19 точки разлика преди последната четвърт, но с два наказателни удара Дион Уейтърс направи 102:100 43.3 секунди преди края.  Брендън Бас блокира удар на Уейтърс малко по-късно, а Ейвъри Брадли с точен наказателен удар оформи крайното 103:100.

Джеф Грийн и Джордън Кроуфърд се отличиха с по 19 точки за победителите, Брадли добави 18 точки - Бас - 15, а Бостън прекъсна серията си от три поредни загуби.

Кайри Ървинг реализира 32 точки за "кавалерите" и за осми път в последните 10 мача вкарва повече от 20 точки. Кливлънд играха без наказания си център Андрю Бинъм. Той е отстранен за определено време заради "поведение в ущърб на отбора" и е изгонен от всички дейности, свързани с тима. Той вероятно ще продължи кариера си в друг отбор.

Дуайт Хауърд вкара 24 точки и спечели 17 борби, а Джеймс Хардън отбеляза 11 от своите 21 точки в четвъртата част при успеха на Хюстън със 107:98 точки над Ню Орлиънс.

Чандлър Персън се отличи с 18 точки и 7 борби, Терънс Джоунс вкара 17 точки и взе 8 борби, а "ракетите" печелят трети пореден мач.