Ювентус успя да победи Киево с 2:1 при гостуването си от 23-ия кръг на Серия „А” и остава начело в Италиа. Победата бе изключително важна за „бианконерите”, защото преди това Наполи спечели мача си с Катаня и изравни лидера по точки.

Юве поведе с 2:0 до почивката, след като изигра едно чудесно първо полувреме. В 10-ата минута Алесандро Матри откри резултата, а в 42-ата Стефан Лихтщайнер удвои. В началото на второто полувреме Сирил Теро върна надеждите на домакините с гол за 1:2, но Киево така и не успя да стигне поне до равенство, въпреки няколкото доста добри атаки, които организира до края на мача.

След този мач Ювентус остава едноличен лидер в Серия „А” с 52 точки, а Киево е на 11-а позиция с 31 точки.