Интер стигна до трудна победа с 3:2 като гост на Катания и се изравни с Лацио на 4-ата позиция след 27-ия кръг в Серия "А".

"Нерадзурите" губеха с 0:2 до 52-ата минута, но стигнаха до пълен обрат в самия край на срещата.

Гонсало Берхесио откри резултата в 7-ата минута, а Джовани Маркезе удвои в 19-ата. В 52-ата минута Рики Алварес върна едно попадение за Интер, а решаващо се оказа включването в игра на Родриго Паласио.

Аржентинецът първо изравни в 70-ата минута, а в 92-ата донесе трите точки за Интер.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos

Фиорентина продължава да следва плътно челните тимове след измъчен успех с 2:1 над Киево. Капитанът на "виолетовите" Мануел Паскуал откри резултата още в 5-ата минута, но в 38-ата Исаак Кофие изравни за гостите от Верона.

Влезлият като резерва Марсело Ларондо обаче донесе победата за Фиорентина в 78-ата минута, засичайки отблизо с глава пас на Тони.