Наполи и Киево завършиха наравно 1:1 в първи мач от 21-ия кръг на италианската Серия "А".

Доста изненадващо гостите първи реализираха гол, след като Дженаро Сардо бе точен в 18-ата минута. Последваха многобройни пропуски за тима на Рафаел Бенитес дело на Гонсало Игуаин.

Възможности да се разпишат имаха още Хосе Кайехон и Дрис Мертенс, който дори уцели гредата след изпълнение на пряк свободен удар в 67-ата минута. В края на мача късметът отново бе на страната на гостите, тъй като изстрел на Лоренцо Инсинье срещна горната греда.

Все пак атаките на фаворита в този мач най-после дадоха резултат и в 88-ата Раул Албиол донесе равенството на Наполи, което е второ поредно за тима.

Дебют за тима от Неапол пък направи новото попълнение Жоржиньо. Бразилецът влезе като резерва в 56-ата минута.

Така в класирането Наполи е трети с 44 точки, с три по-малко от втория Рома, който в неделя от 13:30 часа гостува на Верона в двубой, който може да проследите пряко по bTV Action и онлайн на VOYO.bg. Киево пък е 16-и с 18 точки.

Цялата програма за двубоите от италианската Серия "А", които може да гледате пряко по каналите на bTV Media Group ще откриете тук!