Парма и Фиорентина разделиха по точка след равенство 1:1 в мач от четвъртия кръг на Серия "А".
Срещата започна прекрасно за "виолетовите", които водеха в резултата още в 20-ата минута след попадение на Факундо Ронкалия. Малко след това Парма пропусна да изравни, след като Алесандро Лукарели удари гредата. В 35-ата минута и Ронкалия нацели гредата.

В 55-ата минута Парма пропусна и дузпа.Зад топката застана Хайме Валдес и сгреши.Две минути преди края на редовното време и Фиорентина получи правото да изпълни наказателен удар. Звездата на тима Стеван Йоветич обаче би неточно. Нарушението доведе и до червен картон за Алесандро Рози, който остави Парма с 10 души.

Драмата стана пълна в продължението, когато домакините все пак стигнаха до равенството. В техен герой се превърна Хайме Валдес, който бе точен от дузпа, отсъдена заради нарушение на Лука Тони.
В класирането Фиорентина е на пето място със 7 точки, а Парма е девети с 4.