Интер отново разочарова феновете си, след като не успя да бие и аутсайдера Киево. Мачът от 19-ия кръг завърши 1:1 и Интер вече на 5-и място, но е с равен брой точки с 6-ия Верона – 32.

Киево откри още в 8-ата минута, след като защитата на Интер заспа и Алберто Палоски мина през трима бранители да домакините, влезе в наказателното поле и технично прати топката в мрежата, близо до далечната греда.

Само 4 минути по-късно обаче гостите върнаха жеста, защитата направи голяма грешка и Юто Нагатомо успя да промуши топката между няколко бранители и вкара за 1:1.
Едва една минута по-късно отново Нагатомо прати топката в мрежата, но попадението не бе зачетено заради доста спорна засада.

През второто полувреме Интер опита да натисне, но не успя да се справи с желязната защита на Киево и резултатът се запази 1:1.