Вратарят на Сао Пауло - Рожерио Сени изравни рекорд на Краля на футбола - Пеле. Постижението е за най-много изиграни мачове за бразилски отбор.

Сени изигра своя двубой номер 1115 за Сао Пауло, но отборът му загуби у дома с 1:3 от Понте Прета в първи полуфинален мач на южноамериканския турнир Копа Судамерикана.

40-годишният вратар, който дебютира през далечната 1993 година, освен с изявите си под рамката на вратата е известен и с головете, които бележи. Сени има 113 гола от фаулове и дузпи, повече от всеки друг вратар.

Иначе Пауло Енрике Гансо откри за Сао Пауло в 20-ата минута, но след това последваха три попадения във вратата на Сао Пауло - автогол на Антонио Карлос преди почивката и голове на Леонардо и Вендел през втората част.