Сент Етиен стартира новото френско първенство с победа 1:0 над Аячо като гост при първия мач на Фабрицио Раванели като треньор начело на корсиканците.

Бразилецът Брандао вкара единствения гол в 34-ата минута. Домакините от Аячо завършиха мача с 10 души заради червен картон на халфа Бенжамен Андре. Сент Етиен стигна до първа победа като гост на Аячо от 33 години насам.

В друга среща Олимпик (Марсилия) стартира с убедителна победа с 3:1 като гост срещу новака Гинган.

Марсилия реши мача до 16-а минута, когато вече водеше с 3:0. Андре-Пиер Жиняк откри резултата, а новото попълнение на марсилци Дмитрий Пайе добави два гола в дебюта си за тима. Почетен гол за домакините вкара Мустафа Ятабаре в 74-ата минута.