Германия не даде никакъв шанс на Ирландия и победи с 6:1 като гост в световна квалификация от група "С". Немците вече имат девет точки от три мача, а ирландците остават с три.

Ройс откри резултата в 32-ата минута, а само осем минути по-късно отново той бе в прегръдките на съотборниците си. В 55-ата минута Йозил от бялата точка направи резултата класически. Това обаче далеч не бе всичко. Време беше Мирослав Клозе да избухне.

Той се разписа в в 58-ата и 61-ата минута, а домакините вече се молеха срещата да свърши. Седем минути преди края те пуснаха още един гол. Този път точен бе Тони Кроос. В последната минута Кю вкара почетен гол за Ирландците, но той едва ли бе кой знае каква утеха за тях.

В друг мач от групата Швеция се наложи над аутсайдера Фарьорски острови с 2:1 като гост, а Казахстан и Австрия направиха 0:0.