Иван Иванов и неговият Партизан имат изключително трудна задача в третия си мач от осма група на Лига Европа. В четвъртък от 20 ч. сръбският тим гостува на "Стадио Джузепе Меаца" в Милано на Интер.

До момента Партизан е на четвърто място във временното класиране след равенството с Нефтчи у дома и загубата от Рубин в Русия. Българският национал се намира във великолепна форма и в изминалия кръг на сръбския шампионат отбеляза петия си гол през сезона във всички турнири, с което донесе и победата на своя отбор.

Едва ли обаче централният защитник ще има възможност в предстоящия сблъсък често да поглежда към вратата на съперника.

Интер сензационно завърши на равно 2:2 вкъщи с Рубин, но след това взе своето при гостуването си на Нефтчи и води в групата с четири точки в актива си. Единственият проблем пред наставника на "нерадзурите" Андреа Страмачони ще бъде отсъствието на звездата Уесли Снайдер.

Холандският национал е почти готов за игра, но треньорът не иска да рискува с прибързано пускане в игра на офанзивния халф.

Не пропускайте в четвъртък от 20 часа пряко в ефира на bTV Action Интер срещу Партизан и изявите на българския национал Иван Иванов срещу едни от най-добрите нападатели в света. Студиото преди срещата започва точно в 19 часа.