Съотборникът на Димитър Бербатов във Фулъм – Младен Петрич, за пореден път изяви желание да си партнира в атаката на "котиджърс" с българина.

Бербатов е с травма, която му попречи да играе срещу Манчестър Юнайтед, а сега е под въпрос за предстоящия двубой срещу Норич в събота. Във въпросната среща с "червените дяволи" атаката на лондончани бе водена от Уго Родайега, но сега се очаква промяна и като титуляр да започне Петрич, с уговорката, че Бербатов все още не е възстановен.

"Много съм щастлив тук и всичко е наред. Единственото е, че често съм на скамейката и искам да играя повече.

Разбира се, че можем да играем заедно с Бербатов. Играхме заедно срещу Тотнъм и това бе един от най-добрите ми мачове и в първите 60 минути* показахме, че можем да го направим", коментира Петрич.

Самият Бербатов късно днес ще премине преглед, който ще покаже дали ще може да играе срещу Норич.

*Във въпросната среща Фулъм загуби от Тотнъм с 0:3, но първият гол бе реализиран в 56-ата минута.