Фулъм допусна домакинска загуба с 1:2 от Тотнъм в лондонското дерби на 14-ия кръг в Премиър Лийг. Двубоят бе дебют за новия мениджър на "котиджърс" Рене Мюленстийн, който замени на поста освободения Мартин Йол.

Димитър Бербатов започна като титуляр и игра цял мач, но не успя да спаси тима си от загубата. Въпреки че водеха в резултата до 73-ата минута, домакините допуснаха пълен обрат.

Ашкан Дежага откри резултата в 56-ата минута след подаване на Бербатов. В 73-ата обаче Влад Кирикеш изравни, а 9 по-късно влезлият като резерва Люис Холтби донесе победата за Тотнъм след страхотен удар с левия крак от границата на наказателното поле.

Това бе седма поредна загуба за Фулъм от началото на сезона, като тимът остава в зоната на изпадащите. Тотнъм пък се изкачи на шеста позиция с актив от 24 точки.