Челси победи Тотнъм с убедителното 4:0 в мач от 28-ия кръг на Премиър лийг и уверено крачи напред към титлата в Англия.

След безплодна първа част, през второто полувреме възпитаниците на Жозе Моуриньо се развихриха и набутаха четири гола във вратата на Юго Йорис за радост на феновете, изпълнили трибуните на "Стамфорд Бридж".

В 56-ата минута Самуел Ето'о откри резултата, но по-интересен бе начинът на празнуване, който избра - камерунецът застана до флагчето за ъглов удар и се престори на старец, отгаваряйки на критиците, които твърдят, че вече е твърде стар за големия футбол.

Само три минути по-късно пък Юнес Кабул събори Ето'о в наказателното поле на Тотнъм и получи директен червен картон, а от отсъдената дузпа Еден Езар направи 2:0.

В последните две минути на редовното време пък влезлият като резерва Демба Ба фиксира крайното 4:0 с бързи два гола в мрежата на "шпорите".