На пръв поглед звучи невъзможно Реал (Мадрид) да отпадне на четвъртфиналите в Шампионската лига, след като спечели първата среща от тази фаза срещу Борусия (Дортмунд) преди седмица при това с убедителното 3:0.

Реал отмъсти на Борусия, спечели с 3:0 (ВИДЕО) >>

Германският тим, който игра финал в най-престижната надпревара преди седмица, трябва да победи с 4:0, за да продължи напред.

Интересното е, че това се е случвало на настоящия треньор на "белите" Карло Анчелоти. Воденият от италианския специалист тим на Милан губи с точно този резултат в Дортмунд в полуфинал за Купата на УЕФа на 4 април 2002 година. Тогава Марсио Аморозо поразява три пъти вратата на Милан в рамките на едва 38 минути, а последното попадение е дело на Йорг Хайнрих.

Първата визита на Анчелоти в Дортмунд пък е със състава на Парма, като тогава също губи, но с 0:2.

Не пропускайте да проследите Борусия - Реал тази вечер, 8 април, от 21:45 часа пряко по RING.BG и онлайн на VOYO.bg!