Брага изненада Галатасарай при гостуването си в Турция и спечели с 2:0 втората си среща от груповата фаза на Шампионската лига. Трите точки нареждат тима на трета позиция, но толкова има и вторият Клуж. Лидер в група "Н" е Манчестър Юнайтед с пълен актив. Галатасарай остава на поселдна позиция без спечелена точка.

Турският тим беше по-активният, владееше топката през по-голямата част от времето и в крайно време статистиката показа, че португалският тим е разигравал през 39% от времето, но това се оказа напълно достатъчно, за да отбележат два гола.

Първо точен в 27-ата минута бе Рубен Микаел, а след това в четвъртата минута на добавеното от съдията време към мача Алан затвърди изненадващата победа на Спортинг (Брага) с 2:0.

Галатасарай - Брага 0:2

0:1 Рубен Микаел (27)

0:2 Алан (90+4)