Треньорът на ПСЖ Карло Анчелоти не пожела да разкрие дали Дейвид Бекъм ще започне като титуляр в реванша от осминафиналите в Шампионска лига срещу Валенсия в Париж. ПСЖ спечели първата среща с 2:1, но за втория мач няма да разчита на наказания Златан Ибрахимович.

"Кевин Гамейро може да замени Златан Ибрахимович. Това е една от възможните опции. Трябва да променим схемата си, тъй като Гамейро и Лавеци са единствените ни нападатели, които са на разположение в момента. Тиаго Силва е невероятен футболист и всички се радваме, че се завърна. Очаквам от него същото, каквото очаквам и от останалите футболисти - да играят като отбор, както направиха това в първия мач. ПСЖ е най-силен именно, когато играе като тим.

Дейвид Бекъм записа два мача, откакто дойде в отбора и се справи доста добре. Той ни помага със своите качества и характер. Бекъм обаче е толкова важен, колкото и всички останали. Може би ще играе, заменяйки контузения Марко Верати, но е възможно и да не започне в стартовия състав. Трябва да забравим за първия мач и да играем на висока скорост вторите 90 минути. Искам да се защитаваме добре, както и да атакуваме през цялата среща", заяви Анчелоти.

Очакванията си за двубоя сподели и Тиаго Силва.

''Преминахме през трудни периоди през изминалите седмици. Очакванията са високи, а напрежението във футбола винаги е голямо. Шампионска лига е магия. В този турнир си 100 % концентриран - нещо, което не се случва винаги в първенството. Аз съм готов, както и моите съотборници. Целта ни е да се класираме за четвъртфиналите", заяви Силва.

Гледайте ПСЖ - Валенсия на 6 март (сряда) от 21:45 часа пряко по bTV Action VOYO.bg!