Черноморец победи Локомотив (София) с 1:0 в реванш от осминафиналите за Купата на България. Това обаче не бе достатъчно за бургазлии, тъй като те бяха загубили в първия мач с 1:3 и отпаднаха от надпреварата с общ резултат 2:3.

Домакините започнаха по-настървено мача и това даде резултат в 12-ата минута. След грешка в защитата на "червено-черните" топката попадна в Боли, който от няколко метра откри резултата. След това натискът на бургазлии продължи. Венци Христов отправи няколко хубави удара, които обаче преминаваха на сантиметри от целта.

В края на първата част Уатара бе съборен в пеналта, но реферът не даде дузпа. След това Траян Дянков удари гредата. Димитър Димитров реагира бурно на съдийското решение.

След почивката и двата тима не стигнаха до гол. В последната минута Кристиян Добрев бе изгонен за второ нарушение. След това Емил Велев нахлу на терена, също недоволен от съдийството.