Всички резултати и голмайстори в Лига Европа (ВИДЕО)
Вижте най-интересните ситуации от срещите
  • Последни
  • Най-четени

Коментари: 0
  • 0
    0
2111505624.jpg
Снимка: Getty Images

Първа група

"Астана" - "Виляреал" 2:3 (1:0 Кабананга (22), 1:1 Раба (40), 1:2 Бакамбю (65), 1:3 Бакамбю (83), 2:3 Твумаси (88)

"Макаби" Тел Авив - "Славия" Прага 0:2 (0:1 Хушбауер (45+1), 0:2 Хушбауер (54)

Втора група

"Скендербеу" - "Динамо" Киев 3:2 (0:1 Циганков (16), 1:1 Лилаж (18), 2:1 Хамес (52), 3:1 Сове (56), 3:2 Рисун (90+2)

"Партизан" - "Йънг Бойс" 2:1 (1:0 Тавамба (13), 1:1 Нгамалеу (25), 2:1 Озегович (53)

Трета група

"Лудогорец" - "Истанбул ББ" (0:1 Висча (20), 0:2 Фрай (28), 1:2 Марселиньо (65)

"Брага" - "Хофенхайм" 3:1 (1:0 Марселo (1), 1:1 Ют (74), 2:1 Франсерджо (82)

Четвърта група

"Милан" - "Аустрия" Виена 5:1 (0:1 Moншай (21), 1:1 Родригес (27), 2:1 Силва (36), 3:1 Куртон (42), 4:1 Силва (70), 5:1 Кутроне (90+4)

АЕК - "Риека" 2:2 (0:1 Горгон (8), 0:2 Горгон (26); 1:2 Араухо (45+2), 2:2 Кристодулопулос (55)

Пета група

"Евертън" - "Аталанта" 1:5 (0:1 Кастание (13), 0:2 Кристанте (64), 1:2 Рамирес (71), 1:3 Госенс (87), 1:4 Корнелиус (88), 1:5 Корнелиус (90+4)

"Олимпик" Лион - "Аполон" Лимасол 4:0 (1:0 Диакаби (39), 2:0 Фекир (31), 3:0 Диас (66), 4:0 Маолида (90)

Шеста група

"Локомотив" Москва - "Копенхаген" 2:1 (1:0 Фарфан (17), 1:1 Вербич (31), 2:1 Фарфан (51)

"Шериф" - "Злин" 1:0 (1:0 Жайро (12)

Седма група

"Лугано" - "Апоел" Беер Шеева 1:0 (1:0 Карлиньос (50)

"Виктория" Пилзен - "Стяуа" 2:0 (1:0 Петрцела (49), 2:0 Копич (76)

Осма група

"БАТЕ" Борисов - "Цървена звезда" 0:0

"Кьолн" - "Арсенал" 1:0 (1:0 Гюраси (62 д)

Девета група

"Коняспор" - "Олимпик" Марсилия 1:1 (1:0 Скубич (82), 1:1 Моке (90+3)

"РБ Залцбург" - "Витория" Гимараеш 3:0 (1:0 Дабур (26), 2:0 Юлмер (45+1), 3:0 Чан (67)

Десета група

"Йостерсунд" - "Зоря" Луганск 2:0 (1:0 Гречишкин (40 аг), 2:0 Годос (77)

"Атлетик" Билбао - "Херта" 3:2 (0:1 Леки (26), 1:1 Адурис (34 д), 1:2 Селке (36), 2:2 Адурис (65 д), 3:2 Уилямс (83)

Група единайсет

"Ница" - "Зулте" Варегем 3:1 (1:0 Балотели (5 д), 2:0 Балотели, 2:1 Хамалайнен (81), 3:1 Тамезе (86)

"Лацио" - "Витес" 1:1 (0:1 Линсес (13), 1:1 Алберто (42)

Група дванайсет

"Зенит" - "Вардар" Скопие 2:1 (1:0 Полоз (16), 2:0 Ригони (43), 2:1 Блазевски (90+3)

"Розенборг" - "Реал Сосиедад" 0:1 (0:1 Оярзабал (90)

  • 0
    0
Още по темата
0 Коментара
  • Най-старите отгоре
  • Най-новите отгоре