Отзиви след мача от 21-ия кръг в "А" група между Славия и Литекс (1:2):

Златомир Загорчич (треньор на Литекс):
"Можеше резултатът да бъде различен. И двата отбора изпуснаха положения. Ние първи изпуснахме 3-4 стопроцентови положения. След това се объркаха нещата.

През втората част Славия опита всичко, за да изравни. Изпуснаха положения. Ние заслужено вкарахме втори гол и победихме.

Имаме състав от 25 човека. За мача срещу ЦСКА ще направим промени в състава заради жълтия картон на Армандо Ваюши."

Милен Радуканов (треньор на Славия):
"Съжалявам, че така се получи. Не обичам да говоря за късмет. Трябва да направим така, че да играем по този начин, като второто полувреме, през всичките 90 минути.

Бяхме сковани преди почивката. Така е с млади защитници. Опитвахме се да изнасяме топката чрез бранителите. Създадохме доста положения, пропуснахме и дузпа преди почивката. Мачът беше равностоен, може би нямахме достатъчно шанс".