Славия победи категорично Черноморец с 3:0 и загря за последния кръг в „А” група, където играе с Левски. Ако „белите” победят, това може да отнеме шампионската титла на „сините”. Ето какво каза треньорът на Славия след мача :

"Тонусът, желанието и качеството паднаха в сравнение с преди един месец. Първото полувреме не беше добро за нас. След почивката концентрацията и мобилизацията бяха на по високо ниво. Контролирахме темпото и крайното 3:0 е един добър резултат. Поздравявам момчетата. Завършваме сезона у дома с хубава победа.

Черноморец е много добър отбор, играта днес ме радва. Не може да кажем, че сезонът беше добър или много лош. Има подобрение в играта и в резултатността ни с оглед на първия полусезон. Всеки, който ни подценява, ще сбърка".