ЦСКА победи като домакин Пирин (Гоце Делчев) с 2:0 в последен мач от 21-ия кръг в "А" група. Първи гол за червените в първенството реализира Мамади Сидибе, а второто попадение бе депо на младия Ивайло Чочев.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов направи доста промени в титулярния състав в сравнение с предишните срещи. За първи път като титуляр след завръщането си в ЦСКА в официален мач започна вратарят Райс Мболи.

В стартовия състав се появи и защитникът Ангел Грънчов, който замени в центъра на отбраната Джаксън Менди.

Шанс за изява като титуляри получиха още Брайън Хауърд и Омар Косоко, както и Венцислав Василев. ЦСКА започна вяло, но въпреки това създаде 4-5 добри положения за гол до почивката. Тодор Янчев стреля в аут в 14-а минута, а малко преди това и Мартин Петров не можа да намери целта.

В 19-а минута Апостол Попов пропусна най-добрата възможност за гол, след като от 4-5 метра прати топката над вратата. С пропуск се отличи и Емил Гъргоров.

На почивката Стойчо Младенов замени неубедителния Омар Косоко с Мамади Сидибе и този ход даде резултат.

Сидибе откри резултата в 56-а минута с първия си гол в официален мач за ЦСКА. Сидибе вкара с удар отблизо след асистенция на Емил Гъргоров.

Друг играч, влязъл като резерва - Ивайло Чочев, реши мача в 70-ата минута, отбелязвайки втори гол за ЦСКА. Чочев отне топката от защитник на гостите и хладнокръвно прати топката в мрежата.

С победата ЦСКА се изравни по точки с пловдивските Ботев и Локомотив, но "червените" заемат пето място заради по-лоши показатели в директните мачове.