Левски губи с 0:1 втори мач с ЦСКА в последната седмица. Треньорът на „сините” Антони Здравков бе крайно разочарован от липсата на попадения за неговия тим в този мач, но все пак заяви, че вината за това е негова и на другите треньори.

ЦСКА пак удари Левски, "сините" не вкараха в пети пореден мач >>

„Съгласен съм, че ЦСКА бе по-мотивиран и по-активен, но това се отнася само за последните 20-ина минути на мача. Преди това през първото полувреме ние си бяхме виновни. Не може цяло полувреме да атакуваш, да излизаш сам срещу вратаря и да не можеш да вкараш гол. Треньорите са виновни, че футболистите не вкарват.

Допускаме гол в последните секунди, при положение, че Ларсен Туре не си покрива човека. Това е тотална липса на професионализъм.

Нормално е феновете да викат „Оставка”, нормално е да търсят отговорност. Да, футболистите са на терена, но треньорите ги учат как да вкарват гол.

И в двата последни мача с ЦСКА пропуснахме положения, които всеки един нападател, всеки футболист би вкарал по принцип с лекота. Не бих казал, че сме развили комплекс от Стойчо Младенов, но просто трябва да си вкарваме положенията. Както беше в мача с Ботев (Пловдив) – играхме, вкарахме и се видя, че може”, коментира мача Тони Здравко.

По отношение на бъдещето си в Левски и доверието, което само преди ден собственикът Тодор Батков му гласува, Здравков заяви:

„Доверието е едно на ръка. Ако ръководството каже, че трябва да си ходя, аз ще си ходя.”