Славия загуби с 1:2 от Монтана в приятелски мач, който се игра в София без присъствието на медии и публика.

В 28-ата минута Иван Коконов откри резултата в полза на "белите". Седем минути по-късно Мирослав Антонов изравни, а в 48-ата минута Деян Христов реализира второто попадение в полза на гостите.

Удари на Тайсуке Акийоши, Петър Димитров и Владислав Златинов на три пъти срещнаха гредите на вратата на Монтана, а играчите на Славия пропуснаха повече от пет чисти голови положения в наказателното поле на гостите.

В състава на "белите" взеха участие всички футболисти без контузените и Живко Желев, който е болен.

Двубоят се игра без медии и публика по желание на спортно-техническите щабове на двата отбора.