Локомотив (Пловдив) победи Локомотив (София) с 3:1 в последния мач от 7-мия кръг на "А" група.

Пред празни трибуни заради наказание на домакините тимът на Александър Станков заслужено спечели двубоя и се изкачи на 4-то място във временното класиране.

Още в четвъртата минута Локомтив (Пд) можеха да поведат в резултата след като Александър Якимов центрира и Мартин Камбуров засече топката с глава, но вратарят настоличните железничари Божидар Митрев спаси.

В 23-та минута стражът на софийския тим и сръбският защитник Марко Ранджелович не се разбраха кой да изчисти една топка на границата на наказателното поле, тя попадна в Мартин Камбуров и той от воле от около 25 метра с отличен прехвърлящ удар изведе домакините напред.

В 50-та минута капитанът на пловдивчани Здравко Лазаров центрира от фаул и включилият се в атаката централен защитник Пламен Крачунов с глава изпрати топката в мрежата на Божидар Митрев за 2:0

Треньорът на гостите Стефан Генов реагира веднага и
направи две офанзивни смени - на мястото на защитника Марко Ранджелович пусна нападателя Крум Бибишков, а малко по-късно на терена се появи и Бранимир Костадинов. И в 58-та минута резултатът бе намален, но от защитник - Александър Дюлгеров се възползва от паса с глава на своя колега от защитата Александър Бранеков и с удар от воле от около десетина метра направи безпомощен Йордан Господинов - 2:1.

В 69-та минута домакините изпълниха ъглов удар и след
разбъркване в малкото наказателно поле Азрак Махамат, в желанието си да изчисти влизащата във вратата топка я довкара в мрежата - автогол и резултат 3:1 за Локомотив /Пловдив/, при който прозвуча и последният съдийски сигнал на Ангел Баялцалиев.