Локомотив (Пловдив) победи Берое с 2:1 в контролна среща, играна пред близо три хиляди зрители на стадион "Пловдив".

Диего Фераресо откри резултата в полза на домакините с красив прехвърлящ удар в 19-ата минута. Пет по-късно Станислав Маламов се възползва от грешка на Борислав Стойчев и намери Рангел Абушев, който удвои резултата.

След почивката и двата отбора направиха множество смени, което повлия на качеството на играта. Все пак четвърт час преди края гостите успяха да намалят чрез Георги Андонов от дузпа, отсъдена за нарушение на Мартин Кавдански срещу Венцислав Христов.

Ето и съставите:

Локомотив: Йордан Господинов (58-Минко Жилков), Валери Георгиев (46-Георги Стефанов), Павел Ковачев, Мартин Kавдански, Атанас Атанасов, Даниел Георгиев, Христо Златински (78-Николай Станков), Станислав Маламов (78-Серафим Михайлов), Рангел Абушев (86-Николай Николов), Диего Фераресо, Владислав Мирчев