Локомотив (Пловдив) загуби с минималното 0:1 от чешкия Храдец (Кралове) в контролна среща, играна в турския град Белек.

През първото полувреме пловдивчани доминираха, като в
основата на почти всички атаки бяха Георги Мечечиев и Даниел Георгиев, подпомагани активно от Мартин Кавдански.

В 19-ата минута Даниел Георгиев стреля опасно, но чешкият вратар успя да спаси силния удар на опитния полузащитник.

В 39-ата минута Даниел Георгиев подаде по великолепен начин на Георги Мечечиев, но ударът на Мечечиев мина на сантиметри край страничната греда.

В 68-ата минута отново Даниел Георгиев имаше добра проява, проби през сгъстената защита на чешкия отбор, но вместо да стреля от границата на наказателното поле, реши да подаде към свой съотборник, който бе в засада.

В 71-ата минута Асим Зек изпрати топката в мрежата на
локомотивци и въпреки техните усилия този резултат се запази до края на приятелския мач.

Ето и състава на Локо (Пловдив): Господинов, Мечечиев,
Ковачев, Кавдански, Диего, Валери Георгиев, Златински, Абушев, Маламов, Даниел Георгиев, Стефанов. По-късно Стефан Генов пусна в игра Садула и Мирчев.