Левски спечели последната си контрола по време на зимната подготовка преди началото на пролетния кръг в българската футболна "А" група, след като се наложи с категоричното 3:0 над втородивизионния Видима-Раковски (Севлиево) на едно от помощните игрища край стадион "Георги Аспарухов".

Левски изигра един добър мач, като не допусна нито едно положение пред вратарите Пламен Илиев и Михаил Иванов.

Левски не срещна съпротива от Видима-Раковски и водеше с 2:0 още до 21-та минута, след като Базил Де Карвальо се възползва на два пъти от асистенции на Кристовао Рамос.

Последният изглежда напълно излекуван от контузия и демонстрира формата си от началото на есенния дял на "А" група. Освен двата гола, Де Карвальо пропусна и дузпа, след като стреля над напречната греда в 17-та минута.

Холандецът Гари Мендес Родригес, който беше привлечен за близо 300 хиляди евро през зимната пауза, се представи великолепно до своята смяна и обра аплодисментите на публиката

Илиан Илиев замени целия отбор в течение на второто полувреме, в което "сините" създадоха само едно положение пред вратата на Видима-Раковски. В него обаче Христо Йовов, който се появи като резерва, разтресе напречната греда на вратата на Видима-Раковски от пряксвободен удар.

Все пак, отборът от Севлиево реши сам мача в полза на "сините", след като си вкара автогол за крайното 3:0. Орлин Старокин проби отляво и центрира, а Стефан Крачунов,
по-големият брат на защитника на ЦСКА - Пламен, си вкара ефектен автогол.

В мача участие не взе вторият нападател на софийския гранд Жоао Силва, който все още се лекува от травма.

Левски започва пролетния дял от първенството на "А" група срещу Черноморец (Бургас) с гостуване, което е насрочено за 3 март от 16 часа на стадион "Лазур".

Състав на Левски: Пламен Илиев, Дъстли Мулдер, Нуно Пинто, Йордан Милиев, Димитър Везалов, Стефан Велев, Станислав Ангелов, Владимир Гаджев, Кристовао Рамос, Гари Мендес Родригес и Базил Де Карвальо (Михаил Иванов, Борислав Цонев, Орлин Старокин, Даниел Димов, Ромен Ели, Радослав Цонев, Роман Прохазка, Рене Михелич, Милен Василев, Илиян Йорданов и Христо Йовов).