Левски стартира със загуба 2013 година. Тимът падна с 0:2 от лидера във Втора дивизия на Швейцария Аарау. Двете попадения в мача бяха дело на Адриан Сенган. Той се разписа в 16-ата и 23-ата минута. Това бяха единствените два удара за швейцарците през първата част, но те бяха достатъчни.

Милен Василев можеше да вкара за Левски в 26-ата минута, но вратарят Майл отклони топката с последни усилия. След почивката в състава на Левски се появиха нови 11 играчи.

"Сините" се пробваха да вкарат поне един гол, но опасни положения пред вратата на Аарау липсваха. В 78-ата минута Гаджев пропусна най-чистото положение в мача. Но стреля фронтално срещу вратаря, но в страни от дясната греда.

ЛЕВСКИ - ААРАУ 0:2
0:1 Сенген (16)
0:2 Сенген (23)