Отзиви след равенството 0:0 между Левски и Берое в мача от четвъртия кръг на "А" група на стадион "Георги Аспарухов" в София:

Славиша Йоканович (треньор на Левски): "Няма от какво
да сме доволни. Играхме почти час с човек повече. Създадохме доста положения, но не успяхме да постигнем гол. Не знам дали това се дължи на липса на шанс, или на умения. Не успяхме да вземем трите точки, което беше много важно. Не съм доволен, защото нямахме необходимата свежест, особено през второто полувреме. През първата част играхме по-добре, но след почивката оставихме пространства на Берое, въпреки че бяхме
с човек повече. Трябва да повдигнем много нивото на играта си. Нормално е нашите привърженици да бъдат недоволни, защото резултатът е разочароващ".

Петър Хубчев (треньор на Берое): "Показахме добра
игра в началото и създадохме доста възможности. След това бяхме принудени да се защитаваме, което направихме доста организирано. Съвсем заслужено взехме тази точка. Не искам да коментирам червения картон на Пламен Крумов. Има си други хора за тази работа. Факт е, че той донякъде сам е виновен, че създаде такава ситуация. Като дух и като желание това е един от върховете на този отбор на Берое. Аз знам възможностите на момчетата. Само това е пътят - с абсолютно себераздаване и с колектив, за да вървим нагоре.
С 10 души разчитахме на контраатаки, което беше замисъла. Въпреки това, имахме добри възможности. Не успяхме да вкараме. Не съжалявам за този резултат. Съжалявам за резултата срещу ЦСКА, когато заслужавахме трите точки.