Черноморец победи Любимец с 2:1 в контролна среща, играна днес в Бургас.

Резултатът бе открит в 38-та минута с гол от дузпа на Лъчезар Балтанов, а която бе отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу нападателя на бургазлии Сюлемайн Грамане.

В 65-та минута Станислав Дрянов излезе сам срещу вратаря на Любимец и увеличи на 2:0 за Черноморец.

В 68-та минута Валери Кулинов-младши намали на 1:2 след грешка на вратаря на домакините Свилен Нотев, който обаче бе с няколко много добри прояви през второто полувреме.

В 70-та минута Яни Пехливанов изчисти от самата голлиния с атрактивна задна ножица и запази победата на Черноморец.

В друг контролен мач игран днес в Бургас Нефтохимик и Калиакра завършиха 1:1. Домакините откриха чрез Галин Димов в 19-та минута. За гостите точен бе Георги Филипов в 33-та минута.