Берое загуби с 2:3 от Верея в предпоследната си контрола от зимната подготовка. Срещата бе официално представяне на третодивизионният тим за новия сезон.

Ангел Костов откри резултата за Берое в 14-ата минута, а
Янко Вълканов, който само поддържа форма с Верея докато си търси отбор, изравни в 28-ата минута.

Жельо Желев изведе Верея в 76-ата минута, а Педро Еуженио се разписа за Берое и направи резултата 2:2 в 78-ата минута.

Милчо Танев се възполза от груба грешка в отбраната на Берое и донесе победата на Верея с 3:2 с попадение в 82-ата минута.

Tреньорът на Берое (Стара Загора) Петър Хубчев е претърпял операция в болница в града. Той е страдал от болки в коляното, които са причинени от стара контузия.

Хубчев пропусна контролата срещу Верея и отборът бе воден от неговия помощник Левон Апкарян.

Следващата контрола на Берое е идният петък от 14:30 часа в Бургас на ст. "Лазур" срещу Амкар (Перм, Русия).